Головна Новини Регіони Київ У Києві просять не викидати ялинки на смітник
commentss НОВИНИ Всі новини

У Києві просять не викидати ялинки на смітник

Цього року у столиці збільшать кількість пунктів прийому ялинок

27 грудня 2024, 15:27
Поділіться публікацією:

Із 2 січня в Києві розпочнуть роботу пункти прийому новорічних дерев. Цього року місто збільшило їхню кількість до 78, повідомляють в КМДА.

У Києві просять не викидати ялинки на смітник

Переробка ялинок у Києві

Зібрані ялинки та сосни підуть на екологічну утилізацію для подальшого використання в зеленому господарстві міста.

Їх подрібнюють на щепу і згодом використовують для мульчування лунок молодих дерев.

До утилізації приймають лише живі дерева без декоративних прикрас.

Повний перелік адрес і графік прийому – на сайті

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, чи є падіння  ялинки поганою прикметою, і що це може означати для наступного року?

Ялинка здавна символізує силу життя, надію та оновлення. Вона завжди асоціювалася із зеленою енергією, яка залишається навіть у холодну пору року. Вважається, що прикраси на ялинці притягують добробут і щастя до дому, а вогники освітлюють шлях до нових звершень. У народних традиціях будь-яка несподівана подія, пов'язана з новорічними атрибутами, може мати символічний зміст. Тому падіння ялинки іноді сприймається як знак, який вказує на можливі зміни або виклики.

Також "Коментарі" писали, як на Гаваях святкова атмосфера отримала несподіваний поворот, коли працівники магазину в місті Хіло знайшли 60-сантиметрову  змію всередині транспортного контейнера з новорічними ялинками. Інцидент стався під час розвантаження святкових дерев, які відправили на острів.

Як повідомило Міністерство сільського господарства Гаваїв (HDOA), співробітники помітили велику рептилію серед дерев і миттєво закрили контейнер, щоб уникнути втечі  змії. На місце події негайно прибули інспектори відділу карантину рослин та вилучили змію.  Вони ідентифікували рептилію, як гоферову змію — неотруйний вид, що зазвичай мешкає на території материкової частини США. Ці рептилії можуть досягати понад 200 см у довжину, а їх здобиччю стають дрібні птахи та гризуни, яких вони душать обвиваючи своїм тілом.





Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини